Timeline Photos

De tussentijdse stemmen voor het thema van het zomerkamp zijn geteld en daarom mag de stemcommissie een tussenstand bekend maken. 36 procent van de totaal 25 stemmen gaan naar een van de thema's, op de voet gevolgd door een ander thema met 32 procent van de stemmen. In de middenmoot volgen nog twee thema's met respectievelijk 16 en 12 procent van de stemmen. We kunnen al wel vast melden dat het thema Egypte (met maar één stem) af valt. Verder is er 0 procent blanco gestemd. De uiteindelijke verkiezingsuitslag zal 8 januari beschikbaar zijn tijdens de boerenkoolmaaltijd. De laatste verkiezingsdag is op 4 december. Dan mag onze laatste lidstaat, de explorergroep, stemmen. Een prognose is nog niet bekend.

Informatie webbeheer

Een nieuwtje of wil je iets op onze site plaatsen?

Contactpersoon: Tristan de Boer

E-mail: [email protected]