Deze week waren er geen reguliere opkomsten, want de stam (bestaande uit 21+ leden en 18+ leiding) ging op kamp. Het doel van het weekend was om samen een gezellig kamp te beleven en de onderlinge banden binnen de groep te versterken. Dat is zeker gelukt! De kamplocatie bleef vooraf nog geheim, wat natuurlijk voor extra nieuwsgierigheid zorgde.
Vrijdag vertrokken we vanaf de groep. Niet zomaar rechtstreeks naar de bestemming, maar via een autopuzzeltocht. Na het nodige puzzelen, zoeken en rijden kwamen we uit in Harderwijk. Daar werd eerst geluncht, waarna het tijd was voor de eerste activiteit: Pitch & Putt. Er werden heel wat ballen geslagen. Sommige gingen keurig richting de hole, andere moesten af en toe uit de bosjes worden gehaald. Met lekker weer en veel gezelligheid was dit een geslaagde start van het kamp.
Na de activiteit reden we door naar de kamplocatie in Dronten. Daar stond een lekkere maaltijd op het programma, gevolgd door een gezellig kampvuurtje. Later op de avond hebben enkele stamleden ook Dronten nog even onveilig gemaakt.
Op zaterdagmiddag stond de volgende activiteit klaar. Via een fotopuzzeltocht gingen we naar het MEC Dronten, een museum over mechanisch erfgoed. Een deel van onze leden is verzot op alles wat met werktuigen en mechanisch erfgoed te maken heeft, dus er was genoeg om je ogen uit te kijken. We kregen een informatieve rondleiding van enthousiaste vrijwilligers. Na dit uitstapje keerden we terug naar de groep, waar we genoten van een heerlijke barbecue.
Zondag kwam het kamp alweer tot een einde. Sommige leden trokken huiswaarts, terwijl anderen nog van de gelegenheid gebruikmaakten om een stukje te zeilen bij Harderwijk. Al met al was het een mooi en geslaagd weekend, waarin vooral gezelligheid, avontuur en verbinding centraal stonden.






